Першого тайму вистачило: "Шахтар" спокійно розібрався зі "Львовом"

У матчі 4-го туру УПЛ на "Арені Львів" донецький "Шахтар" виграв у "Львова" з рахунком 2:0

Першого тайму вистачило: "Шахтар" спокій…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Забивши два голи ще до перерви, футболісти "Шахтаря" таким чином вирішили справу здобуття 3-ох очок.

Перше взяття воріт відбулося після розіграшу кутового – Матвієжнко головою переправив м'яч на дальню стійку, де вже чатував Дентінью – 0:1.

Другий гол у виконанні визнаного лідера "Шахтаря" Марлоса. У другому таймі Алан Патрік не зумів з одинадцятиметрової позначки обіграти воротаря "Львова" Сарнавського.

"Львів" – "Шахтар" 0:2

Голи: Дентінью, 31; Марлос, 37

Нереалізоване пенальті: Алан Патрік, 62 (воротар)

"Львів": Сарнавський, Квасний, Братков, Приймак, Гончар, Мартан, Сабіно (Зубков, 79), Педро, Борзенко, Шина (Богунов, 75), Ренан (Пернамбуко, 46)

"Шахтар": П'ятов, Матвієнко, Ісмаїлі, Кривцов, Степаненко, Алан Патрік (Пихальонок, 64; Додо, 74), Болбат, Марлос, Соломон, Дентінью (Маркос Антоніо, 53), Мораес

Попередження: Мартан, 39; Гончар, 47; Сабіно, 67; Квасний, 90 – Матвієнко, 23; Степаненко, 59; Маркос Антоніо, 88

Читайте і дивіться також: "Шахтар" грає у Львові з несподіваними чемпіонськими шевронами