П'ятов прокоментував свій жахливий ляп в матчі з "Динамо"

Голкіпер "Шахтаря" Андрій П'ятов прокоментував помилку в моменті з пропущеним голом в матчі за Суперкубок України проти "Динамо" (0:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на неофіційний сайт "Динамо".

На 18-й хвилині матчу помилка П'ятова призвела до забитого м'яча Віталія Буяльського, який у підсумку вирішив долю протистояння.

"Почали ми чудово: мали пару можливостей, пару поперечок. Потім гол, напевно, трохи надломив, і гра пішла зовсім інша. "Динамо" закрилося, ми атакували. У другому таймі кияни мали пару моментів, вони могли забити. Думаю, час є, розберемо помилки, це тільки початок сезону.

Момент з голом? Я опорною ногою підбив собі м'яч і вийшло, що промахнувся. Начебто після цього всіх закрили, але вийшло, що Бесєдін не бив по воротах, а віддав пас. Звичайно, неприємно, але це життя, все буває", - заявив воротар.