"Олександрія" вирвала драматичну перемогу в матчі з двома вилученнями

У матчі 3-го туру УПЛ "Олександрія" вдома обіграла донецький "Олімпік" з рахунком 2:1

Про це повідомляє Depo.Сектор. Матч на олександрійському стадіону "Ніка" видався на славу. Наприкінці першого тайму Шендрик відкрив рахунок після хорошої комбінації партнерів.

Другий тайм вийшов іще цікавішим. Донеччани вирівняли становище, проте олександрієць Безбородько забив шедевральний гол, який, як з'ясувалося згодом, став вирішальним. І все ж футболісти "Олімпіка" створили багато моментів, щоби вирівняти становище, але не використали їх.

"Олександрія" – "Олімпік" 2:1

Голи: Шендрик, 43; Безбородько, 61 – Діейе, 56

"Олександрія": Паньків, Шендрик, Бухал, Мірошниченко, Ковалець (Прокопчук, 76), Лучкевич, Банада, Протасов (Шастал, 64), Гречишкін, Сітало, Безбородько (Пашаєв, 82)

"Олімпік": Халімі, Гришко, Вантух, Снурніцин (Клименчук, 63), Завійський, Ксьонз (Є.Пасіч, 7), Г.Пасіч, Салу, Фабінью, Захеді (Тейшейра, 46), Диейе

Попередження: Безбородько, 29; Бухал, 51; Банада, 65 – Захеді, 15; Вантух, 33; Салу, 48; Є.Пасіч, 72

Вилучення: Бухал, 74 (друге попередження) – Вантух, 59 (друге попередження)