ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Олег Лужний: Димінський сказав, щоб я не вмішувався у тренувальний процес

Олег Лужний розповів журналістам про обов'язки в львівському клубі
Depo.
28 лютого 2016 12:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор. з посиланням на Matchday.

— Олеже Романовичу, для початку хотілось би від вас почути, як пройшли збори "Карпат"?

— Я здивований, що ваші колеги постійно пишуть про першу команду "Карпат" як команду Лужного. Про мене постійно пишуть — головний тренер. Коли відбувалася моя презентація, мене назвали головним тренером усього клубу. А головний тренер першої команди — Безуб’як. Люди мають правильно мене зрозуміти. Я не відповідальний за результат першої, другої або третьої команди. У мене є домовленість з президентом "Карпат" Петром Димінським про те, що я буду головним тренером клубу до травня місяця. За цей час я придивлюсь до команд, розгляну проблеми, відзначу позитивні моменти. Оціню наскільки футболісти та тренери відповідають рівню клубу. І після цього, у травні місяці ми з Петром Петровичем і поговоримо про подальшу співпрацю. Я читаю у ЗМІ: "Команда Лужного виграла". Я до цього не маю жодного стосунку. Я буду відповідальним за перемоги та поразки, коли вестиму тренувальний процес.

— Можна говорити, що ви зараз більше виконуєте функції спортивного директора?

— По суті, ви правильно говорите. Зараз я не приймаю участі у тренувальному процесі, тому не можна говорити, що я відповідальний.

— Але водночас з вуст Юрія Дячука-Ставицького пролунала фраза, що якщо у нас тренер Лужний, то команда має бути в єврокубках...

— Як же Лужний може бути тренером, якщо він не тренує команду? Тренер має відповідати за тренувальний процес, а я навіть близько до команди не лізу. Петро Петрович Димінський мені одразу сказав, щоб я не вмішувався у тренувальний процес. 

— Ви їздили з командою на збори. Як відбулося ваше повернення до рідного клубу?

— "Карпати" — мій рідний клуб, а Львів — моє рідне місто. І цим усе сказано. На зборах хлопці справили на мене гарне враження: працюють самовіддано, стараються, з характером. Майстерності іноді бракує, але дуже велике старання я побачив.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор