Офіційно: через вибори Президента України футбол перенесуть

Федерація футболу України отримала офіційний лист від Національної поліції України, в якому рекомендувалося врахувати зайнятість правоохоронців на виборах

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт ПФЛ. Це стосується призначенні конкретних дат проведення футбольних матчів у ці дні. Цей лист до УПЛ та ПФЛ переадресувала ФФУ, отже, організації мали знайти оптимальне рішення.

Членам ПФЛ запропоновано зміни стосовно чотирьох турів у Першій лізі та ще чотирьох у Другій. У ході обговорення слушні зауваження звучали від окремих клубів, отож адміністрація ПФЛ запевнила, що кожен зможе досягти компромісу за погодженням всіх сторін, а Ліга піде назустріч всім взаємним побажанням учасників матчів. Навіть з урахуванням необхідних обов'язкових змін, календар виявиться гнучким, наскільки це можливо в щільному весняному графіку.

У підсумку, 19 тур Першої ліги зміщено з 24 на 22-23 березня, 20 тур – з 31 березня на 27 березня, 23 тур – з 17 на 18 квітня, 24 тур – з 21 квітня на 15 травня.

18 тур Другої ліги перенесено з 31 березня на шосте квітня, 19 тур – з шостого на 13 квітня, 20 тур – з 13 на 18 квітня, 21 тур – з 21 квітня на 15 травня.

Читайте також: Формат чемпіонату України: В ПФЛ готові підтримати рішення клубів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор