Одеських фанатів жорстоко побили за "послання Путіну", - ЗМІ

Відомий волонтер Роман Синіцин повідомив про побиття одеських ультрас, які вивісили на матчі "Чорноморець" - "Ворскла" (0:1) банер "Кремль, покайся"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на dynamomania.com.

Одеських ультрас побили одразу після матчу "Чорноморця".

"Важливо і потребує розголосу і контролю. Дивіться яка справа. Пару годин тому в Одесі завершився черговий матч УПЛ "Чорноморець" - "Ворскла".
Ультрас "Чорноморця" у себе на секторі вивісли банер "Кремль, покайся" і назви укранських суден, захоплених країною-терористом: "Бердянськ, Нікополь, Яни Капу". Підсвітили це димами та фаєрами. Відразу після матчу - під сектором жорсткий прийом беркутом.

Підігнали під сотню космонавтів і автозаки, людей клали лицем в асфальт, добивали лежачих ногами і дубйом, особливо тих хто намагався питати "за що". В результаті більше 20 осіб затриманих, зараз встановлюють точну кількість і їдуть адвокати. Шиють "дрібне хуліганство" усім.

Ви скажете за дими і фаєра? Ультра в Одесі палить ледь не на кожному матчі, іноді навіть на поле прилітає. Ніколи нічого подібного не було. Вже років п'ять як точно. Жодних бійок на секторі з стюартами чи поліцією сьогодні теж не було, на поле теж не летіло.

Ви скажете "воєнний стан"? Так а ультра при чому? Чи є питання на якому вони боці? Мусора в приватних розмовах кажуть "за банер, поступила команда "дєлать жостко". Питання, від кого команда?

В мене питання, а мусора в Одесі вже перейшли на бік роіссє чи ще трохи почекають? Якраз згадав як вони 2 травня 2014 стояли на одному боці барикад з сєпарами, з Фучеджи на чолі, пам'ятаєте? Думаєте вони іншими стали?

Стояв там і Ваня Ішенко нєкій, зараз начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області. Від нього команда може? Стояли і десятки інших мусорів-беркутів, не виключено, що й тих які сьогодні жорстко приймали ультру. А з якої сторони стояли фанати, нагадати?

Власне у великій мірі організовані фанати "Чорноморця" та "Металіста" не дали 2 травня створити в Одесі чергову "народну республіку". Бумеранг?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор