Одеса занурюється все глибше: "Чорноморець" програв "Олімпіку" в УПЛ

Підопічні Ігоря Климовського з "Олімпіка" здобули третю перемогу в п'яти останніх поєдинках

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Одеські футболісти, виходячи на матч з "Олімпіком", вже знали про невдачу "Арсенала-Київ" в Полтаві і в разі перемоги наздоганяли б канонірів за набраними очками. Однак і донеччанам дуже потрібна була перемога, щоб уникнути перехідних поєдинків з одним із лідерів Першої ліги. Тому для суперників звітний поєдинок був, як фінальний.

Багато залежало від того, чи зуміють господарі нейтралізувати ісландського легіонера "Чорноморця" Арні Вільхамссона, який в останніх трьох матчах відзначився чотирма забитими м'ячами. Однак футболісти "Олімпіка" відразу відсунули гру від своїх воріт, і завдяки перевазі в швидкості значно перевершували опонента у володінні м'ячем. І вже на 17-ій хвилині господарі забили. Після багатоходової комбінації сенегальський легіонер донеччан Матар влучно пробив низом - 1:0.

Однак майже відразу після перерви гості досить несподівано вирівняли становище, коли Павлов виграв верхову дуель. Але незабаром Роман Вантух відновив статус-кво, реалізувавши вихід один на один з воротарем. В результаті "Олімпік" переміг і повернувся на комфортне дев'яте місце.

"Олімпік" - "Чорноморець" - 2:1

Голи: Матар, 17; Вантух, 49 - Павлов, 47

"Олімпік": Кринський, Клименчук, Цимбалюк, Гришко, Вантух (Сондей, 79), Гай, Політило (Валєєв, 87), Ксьонз, Г.Пасіч, Тейшейра, Матар (Дегтярьов, 80)

"Чорноморець": Кожухар, Голіков, Рижук, Грачов (Хамелюк, 68), Норенков, Бабенко, Гошкодеря, Морозенко (Павлов, 46), Танчик, Вільхамссон (Семенів, 71), Коваль

Попередження: Норенков, Коваль

Вилучення: Норенков (90+3)