ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Навіщо Холодницький пішов в ФФУ

Сьогодні на Конгресі Федерації футболу України одним з перших віце-президентів було обрано керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького

Depo.
16 червня 2017 17:30
ФОТО: depo.ua

Depo.Сектор проаналізує для чого президентові Андрієві Павелку потрібен помічник такого масштабу.

Хто такий Назар Холодницький? Український прокурор, заступник Генерального прокурора — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Народився у 1985 році у Львові. У 2006 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка з відзнакою, отримавши кваліфікацію магістра права. 27 листопада 2015 набрав 7 голосів членів конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора (керівника САП). Його кандидатура, поряд з кандидатурою Максима Грищука, подана Генеральному прокурору України Віктору Шокіну. 30 листопада 2015 Шокін призначив його своїм заступником — керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про його футбольні вподобання невідомо.

Для чого потрібен Холодницький в ФФУ? Ще під час першого обрання на посаду президента ФФУ, Андрій Павелко намалював дорожню карту боротьби з договірними матчами в Україні. Спершу в листопаді 2015 силами Андрія Павелка та Андрія Кожем'якіна було створено і проголосовано антикорупційний закон адаптований для спорту і, зокрема, для футболу. Наступним кроком було запрошення в Україну відомого в світі борця з договірними матчами - Франческо Баранки. В ФФУ він очолив комітет етики і чесної гри. Та попри ці кроки, боротьба з нечесними футболістами "стопорилася" на етапі розслідування правоохоронцями. ФФУ останнім часом справно подає факти підозрілих матчів. Натомість довести їх розслідування до логічного кінця в українських правохоронців сил не вистачає. Тож, вочевидь для цього і запросили в федерацію одного з високопосадовців Генпрокуратури. Це малo б стимулювати інертні розслідуванння. Кроки, які робить ФФУ послідовні. Тепер ж треба почекати реальних результатів. Хотілося б якнайшвидше.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор