"Металург" проти "Полісся": Назріває новий навколофутбольний конфлікт

Директор "Полісся" Володимир Загурський прокоментував ситуацію зі зняттям "Арсеналу-Київ" з Першої ліги і можливою заміною "Металургом"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну

- Позиція ПФЛ, що в Першу лігу може зайти "Металург", не відповідає регламенту. Якщо клуб отримав атестат і знявся до початку сезону, то невідомо, хто повинен грати замість нього. Але думки ПФЛ мене мало дивують.

Трохи раніше була ситуація, що Черкаси відмовляються давати стадіон "Черкащині", і стояло питання про те, щоб їх замінити в Першій лізі. ПФЛ була за "Металург". Казали, що це відповідає нормам регламенту. Ми в клубі обробили це питання з юристами і не знайшли такий пункт у регламенті.

Також казали, що вхід у Першу лігу "Металурга" відповідає спортивному духу. Але команда програла плей-оф і своє право втратила в результаті програшу. Зараз ситуація схожа. Це питання має вирішитися на загальних зборах клубів Другої і Першої ліг.

- Макаров обіцяє, що такі збори відбудуться.

- Ми нічого не знаємо про таке. Це свідчить про заангажованість ПФЛ на користь "Металурга". Чим вони мотивують, що саме ця команда повинна зайти? До старту чемпіонату 5 днів. Якщо "Арсенал" досі не подав заявку, то ПФЛ сама мала ставити питання про виключення "Арсеналу" зі змагань.

Якщо люди йдуть на боці спортивного принципу, то має стояти питання плей-оф. Ми посіли третє місце в групі А. Не проблема зіграти в четвер на нейтральному полі одну гру.

Гаразд, ситуація з Черкасами - всі команди розпустили. Адже зараз по-іншому - "Металург" подав заявку на сезон, ми подали. Але щоразу, коли піднімається це питання, "Металург" тягнуть за вуха.

І головне - не потрібно бути великим експертом, щоб прописати це питання в регламенті. Якби там написали, що в подібному випадку повинна грати команда, яка програла плей-оф, - немає питань.

- Ви надіслали в ПФЛ лист про те, що хочете грати в першій лізі замість "Арсеналу"?

- Ні. Тому що немає офіційної інформації, ніхто нам нічого не казав. Все за кулісами, все читаємо в інтернеті. Зайшов сьогодні на ваш сайт - і побачив, - сказав Загурський.

Читайте також: Запорізький футбольний клуб висловив готовність до несподіваного підвищення у класі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook