ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мирон Маркевич про "Шахтар", Зозулю та майбутнє "Дніпра"

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич в ексклюзивному інтерв'ю розповів про останні новини зі стану клубу, бійку у Запоріжжі та можливість очолити "Шахтар"
Depo.
13 травня 2016 08:00
ФОТО: depo.ua
Мирон Маркевич про "Шахтар", Зозулю та майбутнє "Дніпра"
Мирон Маркевич про "Шахтар", Зозулю та майбутнє "Дніпра"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

- Ваша розмова з вболівальниками після матчу із "Зорею" виглядала, як прощання...

- Та ні, що ви... Наші фанати дуже добре нас підтримували взагалі впродовж сезону і я захотів їм подякувати. Але ж ви й самі розумієте, що буде далі ніхто не знає.

- Чутки про Вас і про "Шахтар" щоразу вперто виринають...

- Перемовин не було. Якщо б "Шахтарю" потрібен був тренер, вони вже дали б це зрозуміти. Те що я був на кількох матчах донеччан - лише співпадіння.

- Зараз коли емоції трошки вляглись, можете пояснити агресію Романа Зозулі?

- Я цього не бачив. Після гри одразу пішов. Вже потім мої помічники сказали, що відбулося на полі і підтрибунці. Я ще не говорив з ним, сьогодні збираємось командою то обов'язково запитаю, як він почувається. Він розумний хлопець і думаю сам розуміє, що так робити не можна.

- Гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін припустив, що на агресію вплинуло "легке" покарання динамівця Ярмоленка за бійку в матчі з "гірниками". Мовляв, тепер всі почувають себе безнаказаними...

- Розумієте в чому проблема? Зараз більшість команд в Україні грає без завдань, деяким футболістам не платять, десь судді дурницями займаються і це все виливається в оцю злість і бійки. Ми всі разом втратили контроль над футболом. Впершу чергу треба Федерації бути більш рішучими і кардинальними аби не допустити цього свавілля. Хоча, зрозуміло, що когось одного не варто звинувачувати. Ми всі до цього довели.

- Була зустріч виконавчого директора Андрія Русола та гендиректора Андрія Стеценка з власником клубу Ігорем Коломойським?

- Нічого не знаю. Знаю, що вони поїхали в Швейцарію. Але зустрічі, мабуть, не було. Інакше б мені хоч щось сказали. А так лишилося три дні. Після матчу з "Олімпіком" команда роз'їдеться, в більшості закінчуються контракти і ніхто їх вже не збере. Взагалі це все неправильно. Напевно, варто власнику говорити з головним тренером, який відповідає за результат. Але мене ігнорують. Тому я теж робитиму свої висновки.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор