"Маріуполь" вимагає від "Динамо" шестизначну компенсацію

Віце-президент "Маріуполя" Андрій Санін розповів про те, що його клуб вимагає грошову компенсацію у "Динамо"

Depo.
20 листопада 2017 21:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сторінку в Фейсбук Саніна.

Клуб вимагає виплатити кошти за пропуск матчу в серпні.

"Цієї п'ятниці ми сформували і відправили в офіс одного вельми шановного футбольному клубу формалізовану претензію на компенсацію шестизначної суми.

Справа в тому, що якось влітку цей клуб взяв і не з'явився в "Маріуполь" на гру. А діючий регламент УПЛ на сезон 2017/2018 в статті 9, пункті 22 в цьому сенсі однозначний.

Відповідно до регламенту ми і вчинили. І тут же в неділю отримали порцію критики від однієї вельми авторитетної футбольно-аналітичної передачі, яка помітно відрізняється своєю неупередженістю і незаангажованістю. Збіг? Що думаєте?

Зараз ми закінчуємо підготовку другого пакету документів з фінансової претензією, вже на порядок більшою, ніж попередня (так як в ній мова йде про втрати телетранслятора від непоказаного матчу, а це куди більш вагомі цифри).

Підкажіть - нам чекати черговий виток звинувачень наступної неділі? Якщо так, то в яких смертних гріхах нас звинуватять на цей раз - в падінні Тунгуського метеорита? У підпалі Олександрійської бібліотеки? Вбивство Кеннеді?", - написав Санін.

Читайте також: "Динамо" піде з "маріупольським питанням" в Лозанну

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор