ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луческу розповів, як виховував Тимощука

Екс-тренер "Шахтаря" Мірча Луческу розповів про роботу з молодими гравцями.
Depo.
28 грудня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Матч ТВ.

"Мене, як і будь-якого іншого любителя футболу, не може не захоплювати техніка бразильців. Але, якщо згадувати "Шахтар", треба сказати про тих же Тимощука, Мхітаряна і Чигринського. Це питання вкладеної праці, а не національності. У мене була можливість працювати з гравцями в досить юному віці, тому вдалося виховати їх так, як я хотів. У Румунії у мене були гравці, якими потім цікавилися по всій Європі. В Італії те ж саме було з Пірло.

Мої стосунки з молодими гравцями - на рівні менталітету. Мені дуже цікаво прискорювати процес їхнього дорослішання. Вірю, що через це мене і запросили в "Зеніт". Коли я взяв команду, середній вік гравців був 28 років. Великі європейські команди віддають перевагу досвідченим футболістів, вони можуть набирати їх з усіх боків. Команді середнього рівня необхідно 5-6 років, щоб провести оновлення. 

"Зеніт" теж запрошував необхідних гравців, але через 5 років вони одночасно наблизилися до рубежу в 29-30 років. Дуже важливо сформувати стратегію, яка дозволила б мати запасних, здатних в будь-який момент вступити в гру і яких при цьому не треба купувати..

У "Шахтарі" у мене була саме така система: ми могли втратити футболіста, але за спиною вже був інший. Зазвичай ми мали 3 лінії гравців - не тільки бразильців, але і українців", - сказав Луческу.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор