Луческу розповів, як буде грати проти "Ворскли" без збірників

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу поспілкувався з пресою перед кубковим матчем проти полтавської "Ворскли"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "гірників". "Нас мало. Всі футболісти, які є в наявності, готуватимуться до гри за Кубок. У цьому випадку не розглядатиметься, захисники вони, півзахисники чи нападники, – коли гравці знають, що робити на футбольному полі, їхнє амплуа не має великого значення. Щойно говорив із ними на цю тему. Буде дуже важливий матч. Нам протистоятиме одна з найкращих команд чемпіонату України.

Впевнений, що після поразок 0:4 і 1:3 суперник буде супермотивований. І це стане своєрідним іспитом для тих футболістів, які менше грали. Декому з них доведеться провести на полі всі 90 хвилин – ми маємо дуже мало замін. Не було великої кількості дат, щоби провести цей матч. І ми ризикуємо, граючи без футболістів національних збірних, котрі наразі роз’їхалися.

Ми футбольна команда з професійними гравцями високого рівня. Вони отримують за свою професійну діяльність добрі гроші. Впевнений, вони можуть гідно виступати в усіх турнірах. Тільки багато що залежатиме від того, як вони мобілізуються в кожному з наступних матчів. Ми не зробили цього у грі з «Дніпром» і поставили під питання чемпіонат", - вважає Луческу.

Нагадаємо, "Шахтар" і "Ворскла" зіграють матч-відповідь чвертьфіналу Кубку України у неділю, 27 березня, о 17:00. Перша гра у Полтаві завершилася розгромною перемогою "гірників" (4:0).