Литовченко: Президент "Арсеналу" клявся дітьми, що погасить борги

Колишній головний тренер "Арсенал-Київ" Сергій Литовченко розповів про зустріч з президентом клубу Івіцою Піричем

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.com.

Президент "Арсеналу" переносить зустріч з Сергієм Литовченком.

"Президент "Арсеналу" мені клятвено пообіцяв, що всі питання закриє, мовляв, дай мені два-три дні. Я погодився. Після цього Піріч кудись пропав. Мій юрист вийшов на зв'язок з директором клубу Олександром Москаленком, і він відповів наступне: "Мені Піріч доніс дослівно: мовляв, я зустрічався з Литовченком, всі моменти з ним обговорили і знайшли точки дотику. Не переживай".

Після цього я став шукати розмови з Пірічем, але він весь час переносив нашу зустріч. До того ж, я поїхав працювати в Білорусь. Періодично намагався зв'язатися з Івіцею, але він завжди переносив на завтра-післязавтра. Потім в "WhatsApp" обмінювалися голосовими повідомленнями. Я йому кажу: "Івіца, ти ж мені обіцяв. Клявся дітьми. Цілував хрест". Навіть до цього доходило... Тому що я йому чесно говорив в очі, що не вірю його обіцянкам.

Він діставав хрестик, цілував його і клявся дітьми. Запевняв, що вирішить фінансове питання протягом тижня. Коли цей термін минув - нічого не відбувалося. Я його знову набирав по телефону і в черговий раз чув одні і ті ж обіцянки. З червня місяця чую одне й те саме.

Поїхав частково через те, що мені вже не хотілося бачити цих людей. Втім, стало доходити до того, що мені почали ставити палки в колеса і не віддавали трудову книжку. Слава богу, що у мене є кваліфікований юрист, і ми пішли іншим шляхом", - розповів Литовченко.

Читайте також: Український футбольний клуб анонсував дивну піар-акцію перед матчем УПЛ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #УПЛ