Легіонер "Динамо" розповів про підтримку Хацкевича

Словенський легіонер "Динамо" Беньямін Вербич прокоментував тиск на головного тренера киян Олександра Хацкевича після чергової невдачі в чемпіонаті

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Профутбол.

"Динамо" вчора зіграло внічию з "Зорею" (1:1), проте Вербич все одно вважає, що головний тренер команди Олександр Хацкевич заслуговує на те, щоб працювати з командою надалі.

"Всі постійно очікують від нас перемог. Це був важкий матч, тому що "Зоря" вдома грає дуже добре. Вважаю, що ми контролювали гру впродовж 85-ти хвилин. Тільки в останні п'ять хвилин першого тайму ми були менш сконцентровані. Не знаю, чому так сталося, але наша гра була поганою в той момент, і ми пропустили гол.

Звичайно, ми підтримуємо головного тренера. Хацкевич - хороший тренер, все залежить від футболістів на полі", - сказав Вербич.