Легенда "Динамо" й українського футболу з'явилася на марці

Укрпошта до 80-річчя від дня народження видатного футболіста і тренера Валерія Лобановського ввела в обіг поштову марку та виготовлено конверт

Про це повідомляє DepoСектор із посиланням на офіційний сайт Укрпошти. Урочиста церемонія спецпогашення знаку поштової оплати відбулася за участю міністра інфраструктури Володимира Омеляна, генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, дочки тренера – Світлани Лобановської, генерального секретаря Федерації футболу України Юрія Запісоцького, зіркового вихованця Валерія Лобановського, володаря “Золотого м’яча” Ігоря Бєланова, фтуболістів та тренерів Олексія Михайличенка та Володимира Безсонова.

"Я розпочинав свою кар’єру з футболу, і ця марка для мене особлива. Лобановський – це символ України, що об’єднує. Марка з його зображенням сьогодні потрапить до каталогів пошт 192-ох країн світу. Впевнений, що вона користуватиметься попитом серед вболівальників футболу незважаючи на те, за який клуб вони вболівають", – сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Укрпошта неодноразово використовувала тему футболу на філателістичній продукції. За останні 25 років національний поштовий оператор випустив 21 марку та 3 поштових блоки на тему спорту.

Марка "Валерій Лобановський. 1939-2002 рр." випущена накладом 130 тисяч примірників, її вартість 8 гривень, і з 18-го квітня знак поштової оплати можна придбати у спеціалізованих точках продажу філателістичної продукції.

Всього за роки незалежності Укрпошта випустила 1 600 марок та блоків, які розповідають про історію, культуру, архітектуру та природні пам’ятки, видатних особистостей, сучасність, спортивні досягнення.

Читайте також: "Динамо" долучилося до історичної презентації для українського футболу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор