Ковалівський "Колос" сенсаційно вирвав перемогу в єврокубкової "Олександрії"

У матчі 19-го туру УПЛ завдяки дублю Смирного "Колос" переграв "Олександрію" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Олександрія" – "Колос" 1:2

Голи: Сітало, 81 – Смирний, 46; 90+2

"Олександрія": Паньків, Дубра, Шендрик, Бабогло (Бухал, 52), Грицук, Задерака (Протасов, 52), Довгий (Устименко, 78), Гречишкін, Третьяков, Банада, Сітало

"Колос": Волинець, Гавриш, Єфремов, Ємець, Смирний, Богданов, Ільїн, Оріховський, Морозко (Вільхальмссон, 71), Петров, Бондаренко (Кожушко, 80)

Попередження: Бабогло, 31; Довгий, 53; Сітало, 77 – Петров, 64; Бондаренко, 74; Волинець, 77; Смирний, 90+3

Перший тайм минув у досить в'язкій грі, тож суперники обмежилися без голів.

На початку другого тайму гості з Ковалівки несподівано відкрили рахунок. Євген Смирний дальнім ударом пробив воротаря "Олександрії" Паньківа  – 0:1.

Щоправда, підопічні Володимира Шарана доволі швидко зрівняли рахунок – на 61-ій хвилині Артем Сітало обіграв голкіпера суперника і зрівняв рахунок – 1:1.

Але в компенсований до другого тайму час Смирний оформив дубль з передачі Кожушка, і "Колос" таким чином вирвав дуже несподівану перемогу.