Костолом Федецький та перемога "Вереса". ТОП-5 фактів про четвертий тур УПЛ

Напередодні завершилися поєдинки 4-го туру української прем'єр-ліги

Костолом Федецький та перемога "Вереса".…

Depo.Сектор підбиває найважливіші підсумки проведених матчів.

Повернення туру: Свого часу через конфлікт з власником "Карпат" Петром Димінським Артем Федецький пропустив ЄВРО-2012. Все ж попри "скандальне прощання" з львів'янами він повернувся в клуб цього тижня. І після трьох невдалих матчів в УПЛ цього разу "Карпати перемогли "Сталь" - 3:1. І хоч гра Артема викликає чимало питань, все ж такого роботягу-лідера на полі львів'янам не вистачало.

Перемога туру: "Верес" в перших трьох турах в УПЛ завершував матчі з рахунком 0:0. У цьому турі в поєдинку з "Зіркою" команда не лише відсвяткувала дебютний для прем'єр-ліги гол, а й здобула важливу виїздну перемогу. Підсилення цього тижня відомими Василем Кобіним, Валерієм Федорчуком та Сергієм Гринем одразу далося взнаки. Ось так футболісти в роздягальні раділи перемозі.

Невдахи туру: Одеський "Чорноморець" за перші три тури не набрав жодного пункту. В матчі з емоційно втомленою після єврокубків "Олександрією" вів в рахунку 2:0. Це ж треба зуміти в рідних стінах пропустити 2 голи за останні 10 хвилин і фактично подарувати очки олександрійцям.

Ганьба туру: В першому таймі поєдинку з "Динамо" - "Ворскла", в одному з епізодів двоє на одного воротаря вийшли Андрій Ярмоленко та Денис Гармаш. Обидвоє по черзі не змогли влучити в порожні ворота. Більше коментарів не потрібно. Варто лиш зауважити, що ціна дуету Гармаш-Ярмоленко - 22 млн євро.

Розчарування туру: "Зорю" Юрія Вернидуба просто не впізнати. Цього туру команда поступилася "Олімпіку" 0:2. Цього сезону команда ще не перемагала: дві поразки і дві нічиї. Після такого старту є неабиякі хвилювання перед стартом луганців в Лізі Європи. Ну а поки ж відео чергової ганьби в УПЛ.