Клуб УПЛ попросив надати докази участі команди в "договірняках"

"Зірка" опублікувала офіційну заяву з приводу звинувачення клубу в участі в договірних матчах

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Зірки".

Кропивницький клуб підозрюють у нечесній грі.

"У ролику, який був показаний присутнім, несподівано для "Зірки", серед інших, продемонстрували і емблему нашого футбольного клубу, який увійшов до списку 35 "обвинувачених".

"Зірка", поки, не володіє жодною інформацією, на яких підставах наш клуб звинувачений у протиправній діяльності. Представники Нацполіціі, ГПУ та інших державних органів в клуб не зверталися.

На даний момент у футбольному клубі "Зірка" обшуків не проводилось, клуб працює в штатному режимі, команди клубу ведуть підготовку до заключних матчів сезону.

З огляду на серйозні звинувачення на адресу клубу, про які представники міністерства внутрішніх справ заявили на всю країну, футбольний клуб "Зірка" просить терміново надати докази протиправної діяльності будь-кого з представників клубу - офіційних осіб, тренерів, гравців.

Вважаємо неприпустимими безпідставні звинувачення, які шкодять клубній репутації і негативно впливають на клубний імідж.

Сподіваємося на об'єктивне розслідування, яке доведе, що "Зірка" завжди дотримувалася правил чесної гри і поважала своїх суперників і футбольних уболівальників", - сказано в офіційному зверненні клубу.

Читайте також: Правоохоронці звинуватили 35 футбольних клубів в організації "договірняків" в Україні (ЯК ЦЕ БУЛО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #УПЛ