"Карпати" та "Дніпро-1" розіграли драматичну нічию у Львові

У матчі 19-го туру УПЛ львівські "Карпати" та "Дніпро-1" переможця не визначили (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Карпати" – "Дніпро-1" 1:1

Голи: Матар, 24 – Супряга, 41

"Карпати": Кудрик, Халль, Дубінчак, Гіоргадзе, Мартінс, Назарина, Кльоц, Притула (Козак, 88), Пасіч, Лях, Матар

"Дніпро-1": Юрчук, Польовий, Папа Гуйє, Адам’юк, Логінов, Батагов (Вакулко, 75), Кравченко, Ді Франко, Коркішко, Булеца (Чичиков, 73), Супряга

Попередження: Дубінчак, 22; Кльоц, 52; Пасіч, 58; Матар, 82 – Батагов, 65; Адам’юк, 74; Коркішко, 90+2

Вилучення: Дубінчак, 89 (друге попередження)

Попри те, що "Карпати" багато хто вже списав з рахунків, львівські футболісти діяли досить сміливо. Вони й відкрили рахунок. Матар Діейє на 24-ій хвилині скористався фланговою подачею. Щоправда, в цьому епізоді новоспечений "карпатівець" перебував у положенні поза грою, якого чомусь арбітри не помітили.

Ще до перерви дніпровці вирівняли становище: їм вдалася красива комбінація на 41-ій хвилині, і Владислав Супряга зрівняв рахунок після прострілу Володимира Польового – 1:1.

На 89-ій хвилині через друге попередження поле покинув Дубінчак із "Карпат", але гості з Дніпра за час, що залишився до фінального свистка, не знайшли шансів для переможного гола.