ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Інфантіно став президентом ФІФА завдяки Україні

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко прокоментував перемогу Джанні Інфантіно на виборах президента ФІФА
Depo.
29 лютого 2016 09:02
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТК "Футбол", ФФУ висунула Інфантіно кандидатом у президенти ФІФА. І він виграв.

"Для нас подвійно приємно, що переміг саме Інфантіно, адже в останній день реєстрації всіх кандидатів на вибори ФІФА, коли вже стало зрозуміло, що Платіні не буде балотуватися і потрібен єдиний кандидат від Європи, Україна була в числі п'яти федерацій, які дали можливість зареєструватися Інфантіно, як одному з кандидатів.
Саме висунення Федерації футболу України дало йому можливість в останній день заявки взяти участь в цих виборах", - каже Павелко.

"Що стосується самої перемоги, то вона дає нам всім можливість залучення нової історії розвитку ФІФА: це і реформи, які необхідні вже сьогодні, це корупційні розслідування, які повинні дійти до кінця і всі винні повинні понести покарання. Звичайно ж, необхідно очистити ім'я ФІФА і зробити так, щоб ті економічні успіхи, які були в УЄФА, змогли перенестися в роботу вищого світового футбольного органу. У Інфантіно є свій особистий успіх, який він продемонстрував роботою в УЄФА. З ледве прибуткової організації він зробив її суперприбутковою. Йому це вдалося зробити завдяки тому, що зміг прийняти правильні рішення і зробити вірні дії. Не хочу образити інших кандидатів, але ім'я такого футбольного менеджерського успіху немає в жодного. Багато також почули, що це дасть додаткове залучення фінансування національних асоціацій, а це одне з найголовніших завдань, які повинні бути виконані новим керівництвом ФІФА", - сказав Павелко.

Інфантіно став президентом ФІФА завдяки Україні - фото 1