Інфантіно став президентом ФІФА завдяки Україні

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко прокоментував перемогу Джанні Інфантіно на виборах президента ФІФА
Depo.
29 лютого 2016 09:02
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТК "Футбол", ФФУ висунула Інфантіно кандидатом у президенти ФІФА. І він виграв.

"Для нас подвійно приємно, що переміг саме Інфантіно, адже в останній день реєстрації всіх кандидатів на вибори ФІФА, коли вже стало зрозуміло, що Платіні не буде балотуватися і потрібен єдиний кандидат від Європи, Україна була в числі п'яти федерацій, які дали можливість зареєструватися Інфантіно, як одному з кандидатів.
Саме висунення Федерації футболу України дало йому можливість в останній день заявки взяти участь в цих виборах", - каже Павелко.

"Що стосується самої перемоги, то вона дає нам всім можливість залучення нової історії розвитку ФІФА: це і реформи, які необхідні вже сьогодні, це корупційні розслідування, які повинні дійти до кінця і всі винні повинні понести покарання. Звичайно ж, необхідно очистити ім'я ФІФА і зробити так, щоб ті економічні успіхи, які були в УЄФА, змогли перенестися в роботу вищого світового футбольного органу. У Інфантіно є свій особистий успіх, який він продемонстрував роботою в УЄФА. З ледве прибуткової організації він зробив її суперприбутковою. Йому це вдалося зробити завдяки тому, що зміг прийняти правильні рішення і зробити вірні дії. Не хочу образити інших кандидатів, але ім'я такого футбольного менеджерського успіху немає в жодного. Багато також почули, що це дасть додаткове залучення фінансування національних асоціацій, а це одне з найголовніших завдань, які повинні бути виконані новим керівництвом ФІФА", - сказав Павелко.

Інфантіно став президентом ФІФА завдяки Україні - фото 1