Хто "спалив" дружину Медведчука на "Динамо" (ФОТО)

Вчора ввечері біля стадіону "Динамо" ім. Валерія Лобановського було спалено банер нового шоу на каналі "Інтер", на якому зображено дружину екс-депутата Віктора Медведчука Оксану Марченко

Depo.
21 листопада 2017 09:15
ФОТО: depo.ua

На каналі "Інтер" планується запуск масштабного проекту "Час будувати" (шоу, під час якого близько 200 фахівців займаються будівництвом для якоїсь конкретної української родини), ведучою якого буде Оксана Марченко - дружина колишнього депутата Верховної Ради Віктора Медведчука і кума президента Росії Володимира Путіна. Допомагати Марченко вести проект має відома співачка Ані Лорак, яка постійно виступає на Росії в останній час. Також планується участь у шоу інших українських зірок шоу-бізнесу.

Поява проекту з таким складом ведучих викликала негативну реакцію в українському суспільстві. А проявом такої реакції вчора стало спалення банеру із зображенням Оксани Марченко біля стадіону "Динамо" ім. Валерія Лобановського.

Про спалення повідомила на своїй сторінці в Facebook група "Анафема". Ця організація була створена влітку цього року і відома своєю діяльністю, направленою проти Віктора Медведчука і усього, що пов'язане з життям людини, що є кумом президента країни-агресора. Зокрема, друк та розповсюдження 24 серпня в Києві "народного альманаху" під назвою "The Tobi Пиzda Post" із критичними матеріалами щодо Медведчука - справа рук "Анафеми".

Вчора ж вони прокоментували спалення банеру з Марченко так: "Повісити тряпку з ботоскною пикою куми Путіна і дирки Віктора Медведчука в переддень річниці Революції Гідності. На колонах Стадіону ім.Валерія Лобановського. Поряд з місцем де загинули Нігоян та Жизневський. Де було покалічено десятки людей. Це тролінг такий? Ну нічого мразі, на ваш тролінг завжди знайдуться коктейлі і щось посерйозніше. Время жечь. Суркіс, прівєт тобі".

Негативно висловились щодо існування такого банеру і в коментарях в соцмережах. Ось декілька прикладів реакції на банер і його спалення.

Є і ось така, більш розгорнута думка:

Читайте також: Ані Лорак будуватиме хати з дружиною Медведчука

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор