Хацкевич: В першому таймі "Динамо" ще було наче в автобусі

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди в матчі 25 туру УПЛ проти "Маріуполя" (3:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Динамоманію.

За словами Хацкевича, його команда не змогла показати свою кращу гру в першій половині гри, але після перерви значно додала.

"Було дуже приємно грати в такій атмосфері. Обидві сторони показали, як кажуть, безкомпромісний футбол. Неприємно пропускати, проте завдяки замінам і характеру хлопців у другому таймі нам вдалося переламати результат матчу.

У першому таймі було відчуття, що ми ніби ще знаходилися в автобусі. Не було ні руху, ні агресії. Дуже добре увійшов в гру Шапаренко, який віддав гольову передачу і забив прекрасний м'яч.

"Накачування" перед грою не потрібно було робити. Хлопці самі розуміли, що цю гру потрібно виривати", - заявив Хацкевич.