Хацкевич "пройшовся" по Антунешу після матчу з "Шахтарем"

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував перемогу над "Шахтарем" (1:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТК "Футбол".

"Зіграли дисципліновано і організовано. У першому таймі навіть більше виходив цей перехід з оборони в атаку.

І гра без м'яча сьогодні у команди була на дуже високому рівні. Проаналізували минулу гру і, виявляється, можна грати проти будь-якої команди, якщо є організація гри.

Не дали розбігтися суперникам, коли наші атаки проходили. Дисципліновано зіграли і крайні захисники, і опорні півзахисники, які перекривали зони для гравців "Шахтаря".

І Мбокані, і Гармаш попросили заміну, а той же Дерліс Гонсалес нехай і зіграв дуже здорово і сильно в першому таймі, нам потрібно було освіжити фланги, тому що "Шахтар" більше грав через правий край. Багато в чому завдяки тому, що Срна грав дуже високо.

Заміна Антунеш напрошувалася після минулого матчу, і його вже в оренду віддано. Кадар зіграв на позиції лівого захисника досить впевнено", - сказав Хацкевич.