ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хачеріді прокоментував своє майбутнє в "Динамо"

Захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді прокоментував чутки щодо його можливого трансферу в інший клуб
Depo.
25 грудня 2016 09:46
ФОТО: depo.ua
Хачеріді прокоментував своє майбутнє в "Динамо"
Хачеріді прокоментував своє майбутнє в "Динамо"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena. Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилися чутки щодо можливого трансферу Хачеріді з "Динамо", а серед потенційних покупців називався навіть російський "Зеніт", що викликало бурхливе невдоволення агента Євгена - Вадима Шаблія. Тепер же сам футболіст дав коментар щодо свого майбутнього.

"Правда в словах Шаблія. У мене контракт з "Динамо" до літа 2018 року. Трансфер в інший клуб? Я сприймаю все це як чутки. Ні "Динамо", ні мій агент не повідомляли мені ні про інтерес з боку "Зеніту", ні про інтерес з боку будь-якого іншого клубу. До мене особисто також ніхто з представників інших клубів не звертався. Ось і вирішуйте самі, чи реальний якийсь інтерес до моєї персони, або все на рівні лише чуток (посміхається).

Через рік, наступної зими, я зможу підписати попередній контракт з будь-яким іншим клубом і в липні 2018 го перейти в цей клуб на правах вільного агента. Тобто, до можливості не порушуючи закон вступати в переговори з іншими клубами у мене залишається ще рік. Готовий ще раз повторити сказане раніше: я щасливий, що граю за київське "Динамо". І відпрацюю свій нинішній контракт професійно до кінця. Звичайно, якщо буду і далі потрібен клубу", - заявив Хачеріді.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор