ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гравець збірної України назвав Димінського "чудачком"

Захисник збірної України Артем Федецький заявив, що не потрапив на Євро-2012 через президента "Карпат" Петра Димінського
Depo.
22 березня 2016 10:19
ФОТО: depo.ua
Гравець збірної України назвав Димінського "чудачком"
Гравець збірної України назвав Димінського "чудачком"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на UA-Football.

- Артеме, в ході підготовки до домашнього чемпіонату Європи 2012 року ваші позиції у збірній теж здавалися міцними. Але обставини склалися так, що турнір ви пропустили. З того часу не стали забобонним?

- Ні. У 2012-му я ж нікому не програв конкуренції. Євро пропустив через одного чудачка, котрий дуже захотів, щоб я там не зіграв. Не хочеться зайвий раз згадувати його прізвище. Думаю, його й так усі знають. А конкуренції не боявся ніколи. Потрібно виходити і показувати свій клас і в тренуваннях, і в матчах. А ще не можна собі давати слабинки і завжди працювати по максимуму. Треба трудитися і не думати про забобони.

- Непотрапляння на Євро-2012 стало для вас великою трагедією?

- Безперечно. Але зціпив зуби і працював далі. Не мав же я зупинитися, опустити руки і сумувати. Старався і повернув собі той ігровий рівень, який у мене був до тих подій, через які залишився поза грою. То теж було загартування. Я ж по знаку Зодіаку Телець, народився у Рік Бика, а отже впертий і буду йти до мети, поки її не досягну.

- З тією людиною, через яку ви не поїхали на Євро і прізвища якої зайвий раз не хочете згадувати, ви після того спілкувалися віч-на-віч?

- Ви зараз про кого говорите?

- Про пана Димінського, звичайно.

- А, ну, тоді правильно (сміється). Ні, не спілкувався і не маю найменшого бажання це робити. Хай у них буде все добре. Я у їхні справи не втручаюся.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор