Гольова передача українця врятувала його команду від поразки в чемпіонаті Польщі (ВІДЕО)

В матчі 5 туру другого етапу польської Екстракляси "Термаліка" зіграла внічию із "Сандецією"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Гра завершилася з рахунком 1:1. У складі обох команд грали українські легіонери.

За "Термаліку" весь матч провів захисник Артем Путівцев. У його пасиві жовта картка на 44-й хвилині.

За "Сандецію" на заміну на 59-й хвилині вийшов Павло Ксьонз. Він встиг відзначитися результативною передачею на партнера по команді, який на 77-й хвилині встановив остаточний рахунок у грі.

Після цієї нічиєї "Термаліка" залишилася на передостанній сходинці турнірної таблиці (33 очки), а "Сандеція" - на останній (32 очки). У команди "Пяст" з Глівіце, яка йде на рятівному третьому місці з кінця наразі 34 очки в активі.