Голи динамівців допомогли збірній України U-18 розгромити Росію

Юнацька збірна України, складена з футболістів 2000 року народження, завершила Виступи на турнірі Вацлава Єжіка, что проходив у Чехії

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Юнацька збірна України, складена з футболістів 2000 року народження, завершила виступи на турнірі Вацлава Єжика, що проходив у Чехії. В останній ігровий день наші хлопці в матчі за п'яте місце впевнено переграли своїх однолітків із Росії.

У своєму заключному поєдинку підопічні Сергія Попова продемонстрували найкращі якості та характер, каменя на камені не залишили від збірної Росії. "Синьо-жовті" відкрили рахунок – на 26-й хвилині відзначився Мащенко, цей гол виявився єдиним в першому таймі.

А найцікавіші події у зустрічі розгорнулися після перерви. На 49-ій хвилині росіяни зрівняли рахунок, але далі забивали вже виключно українці – Ісаєнко, Холод та Харжевський. У підсумку, 4:1 – впевнена перемога збірної України.

Україна U-18 – Росія U-18 4:1
Голи: Мащенко, 26; Ісаєнко, 59; Холод, 68; Харжевський, 70.

Україна: Бабічин – Слива, Снурніцин, Харжевський, Муравський, Білошевський, Холод, Духан, Мащенко, Ісаєнко, Малишкін