ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Генсек ФФУ: CAS поставив крапку, і рішення суду треба виконувати

Генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький прокоментував окремі моменти так званої маріупольської справи

Depo.
25 лютого 2018 21:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на matchday.ua.

CAS прийняв рішення на користь "Маріуполя".

"На жаль, в останні дні в окремих ЗМІ стала з'являтися інформація про розгляд "маріупольського справи" в Спортивному арбітражному суді в Лозанні, яка може ввести в оману уболівальників, - сказав Юрій Запісоцький. - Тому я б хотів акцентувати увагу на кількох моментах.

Перше. Після ретельного вивчення всіх матеріалів цієї справи і взявши до уваги показання свідків, CAS підтвердив законність рішень КДК і Апеляційного комітету ФФУ: за неявку до Маріуполя на матч 7-го туру УПЛ командам ФК "Динамо" (Київ) присуджено технічну поразку (0:3 ). Це рішення остаточне і оскарженню не підлягає. Його потрібно виконувати.

Друге. В травні 2017 року Олександр Бандурко не мав права представлятися першим віце-президентом ФФУ, адже в цей період тривала реорганізація федерації. У квітні 2017-го Олександр Бандурко, як і всі інші керівники ФФУ, склав із себе повноваження першого віце-президента, і знову був обраний на цю посаду тільки в червні 2017 го. Єдиним уповноваженим органом, який міг у травні виступати від імені ФФУ, була Комісія з питань реорганізації. Тому в травні Олександр Бандурко не мав права вести переписку з правоохоронними органами від імені федерації, і про це йому ще раз нагадали в ході судового засідання в CAS.

Третє. Президент ФФУ Андрій Павелко ні в ході розгляду справи в Лозанні, ні в будь-якій іншій ситуації не може одноосібно приймати рішення про скасування будь-яких рішень Контрольно-дисциплінарного та Апеляційного комітетів ФФУ. У тому числі і приймати рішення і про так званих "мирових", які пропонувалися під час засідання в Лозанні. Це було б грубим порушенням регламентних і статутних норм ФФУ.

Тому я б хотів попросити вітчизняні ЗМІ коректно використовувати інформацію про хід розгляду "маріупольської справи" в Лозанні", - сказав Запісоцький.

Читайте також: Павелко: У "маріупольській справі" потрібно поставити крапку і зробити правильні висновки

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор