Футбольному клубу з Дніпра несподівано відмовили в атестації

"Перемога" з Дніпра подавала заявку в комітет з атестації футбольних клубів УАФ для отримання права грати у Другій лізі в сезоні-2019/2020

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Клубу відмовили у видачі атестата, пояснивши це невиконанням вимог фінансових критеріїв, наявністю зауважень зі спортивних і кадрово-адміністративних критеріїв.

Президент клубу Феміс Сагіров розповів, що виконано всі вимоги для отримання атестата. За його словами, у "Перемоги" підписано договір зі стадіоном "Метеор" (вміщує понад 24 тисячі глядачів), де команда буде проводити домашні матчі. Клуб має дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ-12), яка виступає на рівні першої ліги ДЮФЛУ.

Клуб має всі необхідні фінансові звітності та фінансові гарантії для участі в чемпіонаті країни на рівні Другої ліги. Є повноцінний робочий штат, який повністю відповідає вимогам ліцензійного комітету УАФ.

Клуб має високі спортивні показники: чемпіон і володар Кубка Дніпра 2018-го року, віце-чемпіон зимової першості Дніпропетровської області сезону-2018/2019 (Кубок Кудрицького), команда увійшла в шістку найкращих чемпіонату країни серед аматорів сезону-2018/2019.

До 21-го червня "Перемога" мала право подати апеляцію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор