Футбольні "Карпати" знову "розтрощили" "Ворсклу"

Перенесений через вибори Президента України 23-ій тур української Прем'єр-ліги стартував матчем "Карпат" проти "Ворскли"

Про це повідомляє Depo.Сектор. "Карпати" досить упевнено провели цей матч і розгромили полтавську команду з рахунком 4:0. Так само львів'яни обіграли "ворсклян" не так давно у Полтаві.

На 29-ій хвилині португалець Понде перекинув м'яч через воротаря, відгукнувшись на передачу Шведа. Сам же Мар'ян Швед подвоїв перевагу львівського клубу на 38-ій хвилині.

У другому таймі той же Швед оформив дубль на 62-ій хвилині. А згодом люб'язно надав можливість Йоді пробити пенальті - той не схибив - 4:0.