Футболіст Коноплянка вразив показниками під час дебютного матчу за "Шахтар"

Лівий вінгер Євген Коноплянка провів якісний, з точки зору статистики, перший поєдинок за "Шахтар", який мав товариський статус

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.ua. Як відомо, "гірники" провели спаринг із "Колосом" (1:1), в якому Коноплянка провів на полі перший тайм.

За відведені йому 45 хвилин вінгер встиг відзначитися 45-ма техніко-тактичними діями, з яких 80% виявилися вдалими. Коноплянка виконав 29 передач, причому точними виявилися 28 (або 97%). Два паси Євгена статистики класифікували, як ключові (пас, відразу за яким удар).

Також на рахунку Коноплянки 3 обведення (2 – успішні) та 9 участей у єдиноборствах (в 3-ох випадках – виграшні).

Після спарингу з "Колосом" Коноплянка відбув в розташування національної збірної України, яка сьогодні на виїзді проведе черговий матч кваліфікації на Євро-2020. Суперник "синьо-жовтих" – національна команда Литви.