Футболіст Коноплянка вразив показниками під час дебютного матчу за "Шахтар"

Лівий вінгер Євген Коноплянка провів якісний, з точки зору статистики, перший поєдинок за "Шахтар", який мав товариський статус

Футболіст Коноплянка вразив показниками…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.ua. Як відомо, "гірники" провели спаринг із "Колосом" (1:1), в якому Коноплянка провів на полі перший тайм.

За відведені йому 45 хвилин вінгер встиг відзначитися 45-ма техніко-тактичними діями, з яких 80% виявилися вдалими. Коноплянка виконав 29 передач, причому точними виявилися 28 (або 97%). Два паси Євгена статистики класифікували, як ключові (пас, відразу за яким удар).

Також на рахунку Коноплянки 3 обведення (2 – успішні) та 9 участей у єдиноборствах (в 3-ох випадках – виграшні).

Після спарингу з "Колосом" Коноплянка відбув в розташування національної збірної України, яка сьогодні на виїзді проведе черговий матч кваліфікації на Євро-2020. Суперник "синьо-жовтих" – національна команда Литви.