Фонсека пояснив, чому мало грає Коваленко

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував рівень гри та розвитку півзахисника своєї команди Віктора Коваленка

Depo.
22 жовтня 2017 14:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Football.ua.

За словами Фонсеки, Коваленко ще достатньо молодий і не до кінця розуміє гру "гірників".

"Коваленко для мене одна з найбільших обіцянок українського футболу. Але це юнак, якому ще треба рости. Він проявив себе дуже рано. Своєю грою він пообіцяв занадто багато людям, і вимоги до нього зросли. Але не можна забувати, що це ще молодий гравець. Я думаю, що ті вимоги, які до нього пред'являють, не завжди справедливі. Він гравець, якому ще треба багато вчитися, багато рости. Я впевнений, що гра Коваленко зможе завести всю команду, але він залежить також і від інших. Я ні в якому разі не сумніваюся, що він стане одним з найкращих гравців в Україні.

На даний момент в нашій команді він не грав так часто, тому що хлопці, які виступають на його позиції, краще себе проявляли. Але я завжди зважаю на Коваленка, я його дуже поважаю, і він безумовно буде дуже потрібен нашій команді. У той же час потрібно розуміти, що він молодий, але гравець талановитий. А іноді футбольна відповідальність занадто важка для гравця його віку.

Потенціал у Коваленка є, і він зростає. Зрозуміло, що нашу гру, гру "Шахтаря", потрібно розуміти. Вона досить складна для такого гравця як він. Просто Коваленко не гравець переходів, де немає багато простору. Для мене він номер 10 - атакуючий півзахисник. Хто зараз виступає на одній позиції з ним? Це ті гравці, які добре справляються з нестачею вільного простору в центральній зоні поля, які повинні приймати швидкі рішення, і це не завжди просто для цих гравців.

Зрозуміло, що для Коваленка зараз складно діяти без вільної зони, без вільного простору. Але, як я і сказав, він ще молодий і дійсно цінний гравець, і я думаю, він додає, і в один день стане одним з кращих гравців в Україні. Для мене він таким вже є", - заявив Фонсека.

Читайте також: Український тренер розповів, як критика впливає на Коваленка

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор