Юрій Лящук
Журналіст відділу Depo.Cектор
Фейл Хацкевича та натуралізація Марлоса.…

Depo.Сектор підбиває найважливіші підсумки проведених матчів.

Дебют туру. Посеред тижня з'явилась інформація про призначення Ніколая Костова головним тренером кам'янської "Сталі". До дебюту болгарин поки не має жодного відношення, адже "сталеварів" на поєдинок проти сенсаційного "Вереса" готував 25-річний Кирило Нестеренко. Дебютант ледь не здобув перемогу у Львові проти рівненської команди (1:1) і не важливо, що перший поєдинок може стати останнім у кар'єрі Нестеренка.

Невдаха туру. Важко говорити про шанси "Карпат" в матчі з чемпіоном України (0:2), але після автоголу Артема Федецького - вони стали просто жалюгідними. Важкий період в кар'єрі захисника продовжується, а забитий гол у власні ворота будуть ще довго згадувати фанати.

Українець туру. Бразильського футболіста донецького "Шахтаря" таки натуралізували і в мережі "гірника" вже почали називати "Марлосенко". В матчі проти "Карпат" Марлос вже був у статусі українця, але це не додало йому переваги над суперниками - результативними діями новоспечений українець не відзначився.

Гол туру. М'яч Владислава Кулача в ворота одеської команди став початком розгрому у виконанні "Ворскли". Додає балів голу форварда ще й виконання удару, адже Владислав без прийому з ходу пробив у верхній кут воріт Олександра Гутора. Вийшло ефектно:

Фейл туру. В тренерського штабу "Динамо" і в Олександра Хацкевича зокрема, можна повчитися у розбазарюванні важливих очок в українській Прем'єр-ліз. І якщо в матчі з "Вересом" мало місце звичайне невезіння, то поєдинок з луганською "Зорею" (4:4) став справжньою катастрофою. Як можна гранду українського футболу втратити перемогу, ведучи після першого тайму 0:3 - готовий розповісти білорус і компанія.