ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-гравець збірної України пояснив, чим займатиметься в Криму

Максим Старцев розповів журналістам про своє рішення зайняти посаду заступника президента Республіканської федерації футболу Криму
Depo.
4 березня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Matchday".

"Хочу прояснити інформацію, що з'явилася в пресі. Днями мені надійшла пропозиція від громадської організації федерації футболу Криму стати заступником голови організації. Федерація футболу Криму є співзасновником Кримського футбольного союзу зі спеціальним статусом УЄФА. Це не державна служба, і на сьогодні не має ніякого відношення до Російському футбольному союзу. Для мене це новий щабель у житті, так як я зможу реалізувати себе як футбольний функціонер і займатися саме тим, у чому можу принести користь. Я хочу займатися розвитком дитячого футболу. УЄФА, під чиєю егідою знаходиться кримський футбол, позначив цей напрямок пріоритетним. В мої найближчі плани входить знайомство зі станом справ в кримському дитячому футболі. У мене вже заплановані зустрічі з тренерами, вивчення інфраструктури, проведення дитячих турнірів.

Всю свою футбольну кар'єру я провів в Україні. І завжди віддавав усього себе футболу, українському футболу. Я український футболіст, і хочу продовжувати працювати в футболі. Два роки своєї кар'єри я віддав сімферопольській "Таврії", з якою виграв Кубок України. Тепер хочу внести свій вклад в розвиток кримського футболу, як функціонер. Моя сім'я давно живе в Криму - діти ходять в школу, налагоджений побут. Розумію, що для багатьох моє рішення стало несподіваним. За останні дні почув про себе багато всякого. Намагаюся не звертати на це уваги і зосереджую на футболі. Футбол поза політикою. Я не політик", - зазначив Максим Старцев.

Екс-гравець збірної України пояснив, чим займатиметься в Криму - фото 1

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор