Екс-гравець "Динамо": Леоненко авторитет? Хіба що для самого себе

Колишній захисник "Динамо" і збірної України Владислав Ващук розповів про те, яким футболістом був Віктор Леоненко, який зараз працює експертом на каналах "Футбол 1/2"

Depo.
21 жовтня 2017 10:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Динамоманію.

За словами Ващука, Леоненко був чудовим гравцем, але часто порушував режим.

- Чи не було у вас в команді такого, що умовний Леоненко сидить ввечері на базі, п'є пиво, а воно раптом закінчилося, і він каже: "Біжи за пивом, синку"?

- Ні, він такого не говорив. (Сміється) Просто запасався великою кількістю пива, щоб не бігати. Було таке, що Сабо так відкривав двері, дивився: "А, Вітя, ти знову куриш? 100 доларів штрафу". А Вітя у відповідь: "Дідько, знову! Ну добре…"

Леоненко міг би грати в "Динамо" і у великому футболі. Але улюбленець "Динамо" любив і пиво пити. І пив його тоді, коли йому кололи ліки в голеностоп, а потім він приходив на базу з розпухлою ногою. Його лікують, а він - калічить. Калічить сам себе.

- Він був авторитетом в команді?

- Може, хіба лише сам для себе.

- Він був таким же епатажним, як і зараз на телебаченні?

- Трохи більше волосся було. (Посміхається) Так, епатажним. Машин більше було у нього. Він чудово грав.

Колись мене, коли мені було років 17, запросили тренуватися з основою "Динамо". І мене поставили персонально проти Леоненко на тренуванні грати. Він мене обіграти жодного разу не зміг, психанув, вдарив мене по ногах, після чого його Фоменко вигнав з тренування. І ось ми їхали з ветеранами з Луцька якось, і я йому пригадав цей момент: "Віть, ти мене і сімнадцятирічного обіграти не міг". А він: "Як я тебе обіграти не міг?!". І як почав... Його завести - це дві секунди.

Читайте також: Екс-гравець "Динамо": Леоненко вітався з партнерами фразою "Привіт, лайно першого сорту"

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор