ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-дружина Шовковського: Він вихопив телефон з рук моєї мами і стер відео

Скандал між голкіпером "Динамо" Олександром Шовковським та його екс-дружиною Ольгоб Аленовою продовжується
Depo.
3 березня 2016 22:54
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "КП", Аленова розповіла, що вона не викрадала доньку, а Шовковський дав згоду на те, щоб дитина поїхала з нею за кордон.

Раніше Шовковський подав заяву у поліцію вимагаючи розслідувати зникнення доньки.

- Моя подруга Таміла Немченко продемонструвала всім офіційний дозвіл, підписаний його рукою, що дозволяє доньці разом зі мною виїжджати за кордон. Тобто він говорить неправду, порушуючи всі домовленості, які були раніше.

- Ви дійсно зараз за кордоном?

- Так, я за кордоном, відпочиваю з дитиною, оздоровлюю дівчинку біля моря. Чому я не можу цього робити?

- Олександр турбується, що ви збираєтеся вивезти Сашу за кордон назовсім ...

- Я не можу це прокоментувати - у нього запалена уява. Ну а як на це реагувати, якщо людина спочатку дає дозвіл, а потім пише заяву в поліцію? Це вже, до речі, не перша заява. Коли ми з дитиною виїжджали взимку в Швейцарію на лижах кататися, теж звучала заява в поліцію!

- А чому Олександр стверджує, що не може зв'язатися з дочкою?

- Теж бреше. Чи можемо подивитися роздруківку смс і дзвінків - у мене не було жодного його дзвінка, ні на одному з телефонів.

- Ви збираєтеся подавати зустрічну заяву? Якось на це реагувати в юридичній площині?

- Мій адвокат ще в середу подав відповідну заяву. Ви можете з ним зв'язатися - він все підтвердить.

- З'явилася також інформація з приводу майнових претензій Олександра. Нібито він чинить тиск на вашу маму, яка живе у вашому спільному домі. Це правда?

- Так, це правда. Ви могли бачити телевізійний сюжет. Це ж вам може підтвердити адвокат. Коли мама почала знімати на відео дії Шовковського, він вихопив у неї телефон, штовхнув 70-літню жінку і стер відео, де було зафіксовано, як він себе вів: відкривав ящики, забрав ключі, привіз людину, щоб той розкрив сейф. Але після того, як мама попередила, що це кримінальний злочин, фахівець зі злому сейфів все-таки поїхав.

Забрав машину, яка була куплена для дитини в період, коли ми ще були в шлюбі. А за рахунок цієї машини раніше забрав чотири автомобілі і два мотоцикли.

Можу ще додати, що в даний час Олександр Шовковський виплачує суму на утримання дочки - від 3 до 5 тисяч гривень на місяць. Також він приховує свої доходи. Якби він не приховував доходи, я думаю, що ми б уже давно вирішили питання по аліментах. У нас є проект мирової угоди, який він уже одного разу підписав, але не захотів його запротоколювати. Я не знаю, що йому радять його адвокати, але, на мій погляд, він веде себе вкрай дивно, - сказала Альонова.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор