"Динамо" програло в Туреччині українській команді Першої ліги

Голи футболістів "Руху" Юрія Климчука та Григорія Баранця принесли впевнену перемогу "рухівцям" у першому спарингу на турецькій землі (2:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посилання на офіційний сайт "Руху". Підопічні Леоніда Кучука обіграли "Динамо" U-21 (Київ).

Упродовж цієї гри "Рух" володів помітної перевагою над суперниками, і це втілилося в закономірну перемогу з рахунком 2:0.

У середині першого тайму голом відзначився новачок нашої команди Юрій Климчук, якого у товариських матчах награють на позиції центрального нападника.

На 84-ій хвилині зустрічі вдало розпорядився м'ячем півзахисник Григорій Баранець, який, як і велика група інших футболістів "Руху", вийшов на заміну впродовж другого тайму. Досвідчений футболіст влучно пробив повз воротаря "Динамо" в дальній кут воріт.