"Динамо" мінімально обіграло "Олімпік"

У заключному матчі туру все вирішили голи в першому таймі - на один більше від "Олімпіка" забило "Динамо" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор. Таким чином і київська, і донецька команди залишили статус-кво у турнірій таблиці - відповідно, 2-ге та 10-те місця в турнірній таблиці.

"Олімпік" – "Динамо" 1:2

Голи: Гай, 27 (пен.) - Циганков, 13 (пен.); Русин, 39

"Олімпік": Халімі, Цимбалюк, Снурніцин, Гришко, Політило, Ксьонз, Кольцов (Кравчук, 63), Гай, Г.Пасіч (Шиндер, 81), Матар, Балашов (Дегтярьов, 62)

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Кадар, Бурда, Сідклей, Гармаш (Шапаренко, 67), Буяльський, Циганков, Шепелєв, Миколенко, Русин (Вербіч, 86)

Попередження: Матар, 59 - Русин, 28; Бурда, 44; Кадар, 58

Читайте і дивіться також: Як "Динамо" й "Олімпік" до перерви влучними пенальті обмінялися