"Динамо" дотиснуло "Олімпік" у драматичному матчі

У заключному матчі 16-го туру УПЛ київське "Динамо" обіграло донецький "Олімпік" з рахунком 3:1

"Динамо" дотиснуло "Олімпік" у драматичн…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Київські футболісти володіли перевагою, але забити зуміли лише на 37-ій хвилині, коли після навісу від Де Пени помилкою воротаря Пенькова скористався Бесєдін. Але тут же Шахаб відповів тією ж момнето, цього разу помилився захисник "Динамо" Шабанов, – 1:1.

У другому таймі з поля вилучили "олімпійця" Кравчука за стрибок у ноги Караваєву. Лише після цього "динамівці" дотиснули суперників: голи на рахунку знову Бесєдіна та Де Пени.

"Олімпік" – "Динамо" 1:3

Голи: Шахаб, 38 – Бесєдін, 37, 79; Де Пена, 87

"Олімпік": Пеньков, Гришко, Лук’янчук, Снурніцин (Трубочкін, 80), Цимбалюк, Кравчук, Ксьонз (Чальз, 89), Політило, Тейшейра (Імері, 65), Балашов, Шахаб

"Динамо": Бойко, Миколенко (Кендзьора, 28), Кадар, Шабанов, Караваєв, Сидорчук, Де Пена, Шапаренко (Шепелєв, 74), Циганков, Буяльский (Гармаш, 88), Беседин.

Попередження: Цимбалюк, 17; Тейшейра, 41; Пеньков, 68 – Бесєдін, 54; Де Пена, 86

Вилучення: Кравчук ("Олімпік"), 73 (груба гра з ризиком травми для суперника)