Чому нічия "Динамо" і "Шахтаря" - ще одна сходинка "гірників" до чемпіонства

На НСК "Олімпійський" завершився поєдинок 13 туру УПЛ

Depo.
22 жовтня 2017 21:54
ФОТО: depo.ua

Depo.Сектор виокремив найважливіші висновки з поєдинку.

Рівний перший тайм. Якщо глянути на статистику першого тайму, то показники практично ідентичні: по 3 удари по воротах і по 1 в ствір, подано по 3 кутових... Але що цікаво, що гра аж ніяк не виглядала "рівною". "Шахтар" контролював гру, а кияни лиш зрідка влаштовували контрвипади. Головна загроза для "гірників" йшла зі стандартів. Ось так в підсумку і вийшло, що цифри рівні, а перевага все ж була на боці "Шахтаря". Другий тайм вийшов цікавішим, але знову ж не зникало відчуття, що відбувається все під диктовку донеччан.

Втрата Бернарда. На 22 хвилині пошкодження зазнав травми і був змушений залишити поле. Звісно, у "Шахтаря" достатньо креативних бразильців, але Бернард в останніх матчах виглядає справжнім лідером. А в поєдинку Ліги Чемпіонів і взагалі приніс перемогу "гірникам". Аж надто він непрогнозований в діях і швидкий цей бразилець. Відтак, його відсутність одразу позначилася на грі... Проте і без нього Фонсека домігся комфортного результату.

Нічия на користь "Шахтаря". Останніх 15 хвилин матчу склалося враження, що "гірники" задоволені "нулівкою" і не збираються "накручувати" темп. Станом на 13 тур мати 7 очок відриву і справді комфортна ситуація для "Шахтаря". І який би позитив не шукали наставники і футболісти "Динамо", а все ж тепер відіграти солідний відрив практично нереально. Єдине, що тішить фанатів киян, то це, що Хацкевич вміє грати з "Шахтарем". Ну хоч щось...

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор