ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Які спонсори кинули росіянку Шарапову через допінговий скандал

Тенісистка Марія Шарапова втратила багатьох спонсорів, але продовжує спокійно жити в Лос-Анджелесі
Depo.
9 березня 2016 09:37
ФОТО: depo.ua
Які спонсори кинули росіянку Шарапову через допінговий скандал
Які спонсори кинули росіянку Шарапову через допінговий скандал

Марія Шарапова прогулюється у спортивному костюмі Nike, сідає у свій "Порше" і їде до супермаркету - у цей час більшість брендів розривають з нею контракти після позитивної допінг-проби росіянки.

П'ятиразова чемпіонка турнірів Великого шолома одягнена у чорні легінси і сіру спортивну кофту від Nike. Цей бренд нещодавно розірвав восьмирічний контракт із Шараповою, підписаний у 2010 році. За ним росіянка отримувала від бренду щорічно $8,5 млн.

Які спонсори кинули Шарапову через допінговий скандал - фото 1

Втім 28-річна Шарапова не виглядає засмученою, не дивлячись на те, що за 24 години після допінгового скандалу вона втратила контракти на $14 млн.

"Порше" та бренд швейцарських годинників TAG Heuer - також партнери Шарапової. Вони не розривали контракти, але і підписувати нові не будуть. Щоправда, старі вже добігли кінця. Від кожного з цих спонсорів шарапова отримувала по $2,8 млн щорічно.

Які спонсори кинули Шарапову через допінговий скандал - фото 2

Але це ще тільки початок. Поки її партнери Avon, Evian і Head ситуацію не коментують. Втрата спонсорів загалом може бути не найгіршим вироком для Шарапової.

Після прес-конференції, яку тенісистка зібрала у США, щоб зізнатися про виявлений у її крові заборонений у 2016 році препарат мілдронат, на тенісистку чекає відсторонення від змагань. З 12 березня їй заборонено брати участь у змаганнях. А в найгіршому випадку на неї може чекати покарання у вигляді 4 років дискваліфікації.

Які спонсори кинули росіянку Шарапову через допінговий скандал - фото 3

За матеріалами Daily Mail.

Читайте також: Як краща російська тенісистка Шарапова повторила помилку біатлоністів з України