Український прорив: агресивна Ястремська продовжує дивувати тенісний світ

Цього разу Даяна Ястремська перемогла в номінації "Прорив місяця" за версією WTA

Український прорив: агресивна Ястремська…

У голосуванні вболівальників українка отримала 47% голосів і випередила американок Даніель Коллінз, Аманду Анісімову й австралійку Ешлі Барті. Це перша така нагорода 18-річної тенісистки, яка, схоже, лише розпочала збирати титули та трофеї, стрімкою торпедою наближаючись до жіночої тенісної еліти. Те, з яким завзяттям і натхненням вона це робить, – гідне поваги. Тенісні фахівці пророкують Даяні чималі перспективи, якщо вони, звичайно, продовжуватиме в такому ж темпі.

Сама собі Ястремська поставила грандіозні, але цілком досяжні цілі. За підсумками сезону-2019 вона хоча заскочити в двадцятку найкращих тенісисток. А 2020-го прагне обов'язково виграти один із "шлемів".

Зараз вона займає 34-ий рядок у світовому жіночому тенісному табелі про ранги. Вище від неї розташувалися тільки дві українки – Еліна Світоліна та Леся Цуренко.

"Так тримати, Даяно!. Продовжуй у тому ж дусі", – підбадьорює молодшу колегу найкраща на теперішній момент українська тенісистка Еліна Світоліна (перша ракетка України і сьома ракетка світу). Варто підкреслити, що у віці Ястремської Світоліна таких досягнень ще не мала і, мабуть, відчуває, що не за горами той час, коли, можливо, доведеться поступитися тенісним троном своїй наступниці.

За стилем гри Даяна Ястремська також відрізняється від інших українських тенісисток. Ще в дитячому віці їй дали прізвисько "Young Gun" ("Молода Гармата"). І вона продовжує підтверджувати його своєю агресивною грою на кортах і тепер. Під напором одеситки складають зброю навіть фаворитки.

Нещодавно на Australian Open українська спортсменка спіткнулася на легендарній американці Серені Вільямз. Проте навіть досвідчену й бувалу тенісистку вразила манера гри молодої українки, тож Вільямз спрогнозувала велике майбутнє для Ястремської.

А ще тенісні експерти неодноразово зазначали, що ось ці локальні визнання на кшталт звання "Прорив місяця" у психологічному плані надзвичайно важливі для насамперед юних тенісисток. Вони їх надихають, тому після такого визнання не одна спортсменка робила в тенісі ще й прорив року.

До речі, можливо, й символічно, що свій прорив Даяна Ястремська здійснила у перший день року. Тож можемо очікувати на подальші тріумфи. А впертості та цілеспрямованості Даяні не позичати. Вона наразі надупевнено йде до мети. Побачимо, що з цього вийде…

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook