Українська тенісистка встановила історичне досягнення

Українка Марта Костюк, яка потрапила до другого кола турніру в Штутгарті, увійшла в історію змагань

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Чемпіонат.

15-річна спортсменка стала наймолодшою ​​тенісисткою, яка виграла матч основної сітки змагань турніру в Штутгарті з часів Мартіни Хінгіс. У жовтні 1994 року 15-річна Хінгіс дійшла до чвертьфіналу турніру.

Костюк в першому колі обіграла німкеню Антонію Лоттнер з рахунком 6:4, 6:1. У наступному раунді турніру представниця України зіграє з переможцем матчу Марія Шарапова (Росія, WC) - Каролін Гарсія (Франція, 6). В основну сітку турніру Костюк пробилася через кваліфікацію.

Костюк на дорослому рівні вигравала турнір в Берні (Тасманія). Також вона дісталася до третього кола Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу, де поступилася четвертій сіяній Еліні Світоліній.