Українська тенісистка вийшла в фінал турніру в США

Українська тенісистка Ангеліна Калініна вийшла у фінал грунтового турніру Boyd Tinsley Clay Court Classic в Шарлоттсвіллі з призовим фондом $80 тис.

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Xsport.

У півфіналі 21-річна українка здобула перемогу над місцевою тенісисткою Тейлор Таунсенд з рахунком 6:3, 7:6. Для Калініної цей фінал стане першим в кар'єрі на таких великих змаганнях.

Обігравши Таусенд, Ангеліна перервала переможну серію 22-річної суперниці, яка становила вісім матчів. Минулого тижня американка виграла турнір з аналогічним призовим фондом в Дотані (Алабама, США).

У вирішальному поєдинку Калініна зіграє проти четвертої сіяної колумбійкою Маріано Дуке-Марино. Саме Дуке-Марино протистояла Таусенд в фіналі турніру в Дотане.

Нагадаємо, що на початку квітня українська тенісистка виграла змагання ITF в американському Джексоні, після чого піднялася відразу на 16 позицій в світовому рейтингу WTA.