Українка очолила рейтинг найкращих молодих тенісисток світу

Українська тенісистка Даяна Ястремська очолила рейтинг найкращих молодих тенісисток за версією Жіночої тенісної асоціації (WTA)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport Arena.

До списку WTA найкращих молодих тенісисток світу також увійшла і українка Марта Костюк.

"18-річна Даяна Ястремська та 16-річна Марта Костюк увійшли до списку найкращих молодих тенісисток за версією Жіночої тенісної асоціації (WTA). Ястремська, що посідає 58-е місце в рейтингу WTA, і зовсім очолила рейтинг", - йдеться в повідомленні.

Марта Костюк у цьому рейтингу посіла 7 місце. Вона випередила канадку Бьянку Андреєску (WTA 156), китаянку Клер Лю (WTA 144) і американку Кетрін Белліс (WTA 131).

Нагадаємо, в середині жовтня Даяна Ястремська виграла перший в кар'єрі турнір WTA, здобувши трофей змагань в Гонконзі. Марта Костюк минулий сезон достроково завершила у жовтні через пошкодження.