Українська тенісистка Даяна Ястремська очолила рейтинг найкращих молодих тенісисток за версією Жіночої тенісної асоціації (WTA)

Depo.
4 грудня 2018 17:51

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport Arena.

До списку WTA найкращих молодих тенісисток світу також увійшла і українка Марта Костюк.

"18-річна Даяна Ястремська та 16-річна Марта Костюк увійшли до списку найкращих молодих тенісисток за версією Жіночої тенісної асоціації (WTA). Ястремська, що посідає 58-е місце в рейтингу WTA, і зовсім очолила рейтинг", - йдеться в повідомленні.

Марта Костюк у цьому рейтингу посіла 7 місце. Вона випередила канадку Бьянку Андреєску (WTA 156), китаянку Клер Лю (WTA 144) і американку Кетрін Белліс (WTA 131).

Нагадаємо, в середині жовтня Даяна Ястремська виграла перший в кар'єрі турнір WTA, здобувши трофей змагань в Гонконзі. Марта Костюк минулий сезон достроково завершила у жовтні через пошкодження.