Українка Костюк здобула вольову перемогу на турнірі в Китаї

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до другого раунду турніру ITF з призовим фондом $60 тис. "WU Xiaomin" в Шеньчжені

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на tennisua.org.

У стартовому матчі 15-річна киянка в напруженому матчі за 2 години 18 хвилин вирвала перемогу у 20-річної Іванни Йоровіч з Сербії - 0:6, 7:5, 6:4.

У другому сеті Йоровіч подавала на матч за рахунку 5:4, але українці вдалося зробити зворотний брейк і зрівняти рахунок.

У вирішальному сеті Костюк повела 5:3 і не змогла подати на матч, але вже в наступному геймі на прийомі довела поєдинок до перемоги, реалізувавши другий матчбол.

За вихід до чвертьфіналу Марта посперечається з тенісисткою з Китаю Фан Ін Сюнь, яку обіграла в другому колі турніру в Чжухаї минулого тижня.