Українець Стаховський вилетів з тенісного турніру в США

Український тенісист Сергій Стаховський не зміг пробитися до другого раунду на турнірі в Техасі категорії ATP Challenger Tour з призовим фондом $ 150,000

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sportarena.com.

На старті турніру Стаховський, який потрапив в основну сітку по альтернативному списку, зустрічався з третім номером посіву Стівом Джонсоном. C 52-ракеткою світу українець на харді ще не грав - в 2015 році на Ролан Гаррос перемогу здобув Джонсон, але через місяць на траві в Ноттінгемі Стаховському вдалося взяти реванш.

Джонсон вважався великим фаворитом матчу, і хід гри йшов за сценарієм американця, поки в дев'ятому геймі він не вийшов подавати на перший сет. Стаховський вчасно вдало зіграв на прийомі, потім розвинув свій успіх ще одним брейком, а подачею на партію завершив серію з п'яти виграних геймів поспіль.

У другому сеті Стаховський повторив помилку Джонсона - Сергій, ведучи 4:1 з двома брейками, дозволив супернику відновити паритет, а на тайбрейку на прийомі не реалізував матч-бол, незабаром програв очко на своїй подачі і не завадив американцеві зрівняти рахунок за сетами.

У вирішальному сеті у Стаховського остаточно розладналася гра на своїй подачі, і навіть два брейки не врятували українця від поразки. Джонсон тричі взяв подачу суперника і з першого матч-болу завершив ефектний камбек.

1-й раунд

Сергій Стаховський (Україна) - Стів Джонсон (США, 3) - 7:5, 6:7 (7), 4:6.

Нагадаємо, раніше Сергій Стаховський з боями пройшов у фінал відбіркового турніру в Індіан-Уеллсі.