Українська тенісистка Ястремська програла в фіналі престижного турніру в Австралії

24-та ракетка світу, українська тенісистка Даяна Ястремська поступилася у фіналі турніру із серії Premier в австралійській Аделаїді (покриття – хард, призовий фонд - $848 000)

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Українка в фіналі поступилася першій ракетці світу Ешлі Барті з Австралії – 2:6, 6:7. Матч тривав годину і 25 хвилин.

Для 19-річної українки це був перший фінал на турнірах серії Premier. В активі Ястремської вже є три титули на турнірах категорії International (Гонконґ, Гуагін, Страсбур).

З початку наступного тижня Ястремська разом з іншими топовими тенісистками переїде в Мельбурн, де розпочне перший у році Grand Slam – Відкритий чемпіонат Австралії.